קורס צילום Express-בהדרכה פרטנית

צילום 2 שימוש במנופוד.

קורס צילום Express-בהדרכה פרטנית

 קורס צילום בהדרכה פרטנית מכיל בתוכו הכרה של יסודות הצילום ,למידה את שפת הצילום לקרוא ולפענח צילומים ,נלמד לצלם נכון ולהכיר את המצלמה טוב יותר על מנת להפיק ממנה תמונות טובות יותר . פתיחה  27/05/22 יום שישי 8:30 בוקר.

קורס צילום בהדרכה פרטנית  3 מפגשים אקספרס מאי 2022 . 

שיעור 1- 05/22  יום שישי  8:30 בוקר צילום חוץ סוזן דלל,הבנת חלקי המצלמה ותפקידם הכרת מנגנון הצילום במצלמה ועיקרון פעולתם, סוגי זיכרונות ושימושם במצלמה, משמעות הבוררים במצלמה, סוגי דחיסת בתמונה נקודות פקוס  במצלמה ,תירגול עם המצלמה  מרכז בסוזן דלל ונווה צדק תירגול מעשי של מהירות תריס והשפעתו על התמונה .
שיעור 2- 05/22 יום שישי  8:30  :בוקר צילום חוץ יום מפגש ביפו לימוד על מפתח הצמצם והשפעותו על התמונה, צילום חוץ  צילום נוף אורבאני תרגול חומר הלימוד התיאורטי בשטח  בדגש על מפתח צמצם  סיור בשוק.
שיעור 3- /05/22 יום שישי 8:30 בוקר צילום חוץ יום מפגש ביפו : צילום  במצב ידני עם המצלמה לימוד יחסי הגומלין בין התריס, צמצם ,וISO והשפעותיו על התמונה תירגול פיאניג. 
חומר הלימוד התאורטי ינתן ע"י גישה פוטו10 לתלמיד לאתר ללא הגבלת זמן לחיזוק החומר הנילמד במפגשים .
 הערות: כול מפגש הוא עד 3 שעות, יתכנו שינויים במפגשים מעשים  ,ההודעה תמסר בנושא לתלמיד עלות הקורס במבצע ב 999 ש"ח במקום 1290 ש"ח  גיל המינימום למשתתף הנו 18(משתתפים מתחת לגיל מתבקשים אישור של הורים) למפעיל הזכות ושיקול הדעת הבלעדית לנירשם חריג שגילו מתחת לגיל 18 לבוגרי הקורס תנפק תעודת גמר לימודים הקבוצה יכולה להכיל עד 10 משתתפים המפגשים מתקיימים בימי שישי בוקר 

 קורס צילום בהדרכה פרטנית מורחב 5 מפגשים

דרך המפגשים עיונים ומעשים נחזק את הידע לגבי עולם הצילום .מבנה השיעורים : מבנה השיעור בנוי משני חלקים שהם מפגשים בכיתה ולימוד תאורתי או במפגשי מעשיים אשר מתבצעים בשטח על מנת ליישם את חומר הלימוד התיאורטי . הלימוד תיאורטי מתבצע ע"י מצגות והדגמות בכיתה צפייה בתרגילים מהשטח ומתן משוב . והלימוד המעשי נעשה ע"י יישום חומרי הלימוד בצילומי שטח לתירגול הטכניקות הנילמדות.
מפגשים לתירגול מעשי פעם בשבוע של לימוד התאורטי. תוכניתי לימודים לקורס צילום מתחילים נדרשת מצלמה אשר ניתן לשלוט בצמצם ומהירות התריס באופן ידני (DSLR)
שיעור 1 –05/22 יום שישי  8:30 בוקר נלמד היסטורית הצילום אך הכול התחיל , הבנת חלקי המצלמה ותפקידם הכרת מנגנון הצילום במצלמה ועיקרון פעולתם, סוגי זיכרונות ושימושם במצלמה, משמעות הבוררים במצלמה, סוגי דחיסת תמונה תירגול מעשי של מנגנון  התריס והשפעתו על התמונה צילום חוץ.
.שיעור 2 05/22 יום שישי  8:30 בוקר מנגנון התריס : למידת מנגנון התריס ועיקרון פעולתה ,שימוש במנגנון התריס בצילום כגון: מריחה, חשיפה ארוכה חשיפה קצרה ,מנגנון הצמצם והשימוש בו בצילום עומק שדה רחב /עומק שדה צר צילום חוץ.
שיעור 3 05/22 יום שישי 8:30 בוקר צילום חוץ יום מפגש ביפו : צילום  במצב ידני עם המצלמה לימוד יחסי הגומלין בין התריס, צמצם ,וISO והשפעותיו על התמונה תירגול פיאניג צילום חוץ.
שיעור 4 ערב –05/22 יום חמישי 18:00 צילום חוץ לילה : צילום חוף יפו העתיקה עבודה עם חצובה על חשיפות ארוכות ,עבודה עם ISO צמצם ותריס בתנאי תאורה ירודים צילום חוץ.
שיעור 5-  05/22 יום שישי  8:30 בוקרצילום חוץ יום יפו : צילום עבודה על מפתח צמצם והשפעותיו על התמונה תירגול פיאניג מפגש ביפו . קרופ פקטור ,מנגנון הפקוס, דגימת אור במצלמה ושימושים,חשיפת יתר חשיפת חסר פיצוי חשיפה ,אור חוזר שימש בהסטנוגרמה חוק השלישים לימוד קומפוזיציה צילום חוץ.
חומר הלימוד התאורטי ינתן דרך האתר ללא הגבלת זמן לחיזוק החומר הנילמד במפגשים .
 הערות: כול מפגש הוא עד 3 שעות , יתכנו שינויים במפגשים מעשים ההודעה תמסר בנושא לתלמיד.עלות הקורס במבצע ב 1490 ש"ח במקום 1890 ש"ח גיל המינימום למשתתף הנו 18 למפעיל הזכות ושיקול הדעת הבלעדית לנירשם חריג שגילו מתחת לגיל 18 לבוגרי הקורס תנפק תעודת גמר לימודיםה קבוצה יכולה להכיל עד 10 משתתפים  כול המפגשים הם בשטח ומעשים .
  • תקנון:
  • למקרה של הפסד שיעור ניתן יהיה להשלים אותו בשיעור הבא בהנחיה עם התלמיד/תלמידה על מנת לסגור את הפער עם התלמיד. או אם נפתח קורס חדש ניתון להצטרף ולהשלים את החסר .ניתן להצטרף לקורס חוזר על מנת לחזק את חומר הלימוד בתיאום עם המפעיל ללא עלות .
  • תתכן דחיה של מפגש בעקבות מזג האוויר או כול סיבה  תושלם במפגש הבא .
  • למקרה ואין לתלמיד/ה מצלמה ניתן להשכיר בעלות של 100שח  ליום התירגול .  
  • למפעיל שיקול הדעת הבלעדית לפתיחת הקורס, ואירגון קורס ,שעות וימים ,ועליות הקורס. במקרה והקורס לא יפתח מכול סיבה שהיא הכסף יחזר במלאו לחשבון הבנק. ביטול עיסקה יתבצע עד 14 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה שהם לא בזמן הקורס . לאחר 14 יום אין החזר כספים על ביטול הקורס אלה הרשמה למפגש הבא ללא עלות . 
  • אין החזר כספי לביטול הקורס במהלכו.
  • למפעיל הזכות בלעדית לבטל השתתפותו של נרשם שנמצא לא מתאים לקורס והחזר כספי בקיזוז דמי ביטול.
  • מקרים חרגים שבהם משתתף שיבטל את השתתפתו במהלך הקורס ישלם על כול מפגש שיתקיים 330 ש"ח בגין כול שיעור עבור אותו קורס. וזאת עד מועד הודעה בכתב על ביטול וללא חובת נוכחות המשתתף שלא הצליחה לבטל עיסקה על פי האמור יכול להצטרף לקורס שיפתח במועד מאוחר יותר או לחלופין להשלים חומר שהחסיר בקורסים הבאים.
  • ביטול עיסקה תתבצעה בכתב בלבד למייל:INFO@PHOTO10.CO.IL