תלמידים מדברים

שיפי דאדון
"חוויה מדהימה  עבור אלו שחיים ונושמים  צילום מתוך תשוקה." 
מוריה מליחי
מוריה מליחי
"הקורס היה מעניין ותרם לי בהבנת הבסיס של הצילום. הקורס הועבר בצורה מעניינת וההתנסות בצילום בחוץ תרמה להבנה מעמיקה של החומר הנלמד. תודה על האכפתיות והסבל
ליאור יוקל
ליאור יוקל
"היה קורס ממש מהנה ומלמד, הרגשתי שלמדתי המון על המצלמה שלי וזה בדיוק מה שרציתי לדעת. תודה ענקית !"
dsc_0519-600-x-400
מיכאל שמה
"אתה הבנאדם ששינית לי את החיים בתחום הצילום אני רוצה להודות לך על כל ה 40 השעות האלה שלמדנו שהסברת כמו שצריך ועל כל שאלה ענית לי עם זה בטלפון וואצאפ וכדו" תודה ענקית על הכל!"
נועה פיטלוביץ צלמת
נועה פיטלוביץ
"היה קורס מצויין. למדתי הרבה על צילום בזמן קצר. המדריך היה מאד מקצועי. המצלמה שלי עצמה היא לא סטנדרטית והמדריך עשה שיעורי בית, למד את המצלמה שלי ועזר לי לתפעל אותה. ממליצה בחום."
מיכאל
דנילב מיכאל
"הקורס היה מאוד מעניין ולימד אותי הרבה על היכולות של המצלמה ושלי, כמו כן עבודה מעשית עם ציוד הצילום ,והתנסות עם צילום פורוטרטים במצבי תאורה שונים , תודה ."
Yaron
ירון הויברגר
"נהנתי מאד מהקורס וגם למדתי המון ברצוני לציין את המדריך אלרועי שהעביר היטב את החומר ונתן יחס אישי לכל תלמיד  ממליץ בחום על הקורס."
אדל
אדל שנהב עזרא
 

 

 
הקורס ממש עזר לי גם בתחום הידע וגם בתחום הפרקטי ממליצה מאוד!
יעל
יעל המרה הלב
הקורס  היה  מאוד מלמד ומרחיב ידע על  הדברים הבסיסיים של המצלמה שכל צלם מתחיל חייב ללמוד ,הקורס נתן השראה ומעודד את הרצון להיכנס עמוק מאוד לעולם הצילום. האווירה בקורס נעימה ואנשים כיפים מאוד ממלץ מאוד לקחת חלק !
איילת השחר
איילת השחר
הקורס  היה מקצועי מאוד ,למדתי המון דברים חדשים,ובעיקר נהנתי מכול רגע !!
מוטי שפיצר
מוטי שפיצר
קורס המתחילים, בבית הספר לצילום פוטו 10, מספק כלים בסיסיים, הנדרשים לצלם המתחיל.הקורס דוגם את רוב הנקודות החשובות, המאפשרות להתחיל ולצלם תמונות מעניינות ומשמעותיות.הקבוצות הקטנות מאפשרות לקבל יחס אישי וחניכה צמודה. אלרועי נותן מעצמו ומשקיע רבות בכדי שכל אחד מחניכי הקורס יקבל את מירב המידע.צילומי השטח תורמים מאוד לשיפור יכולת הצילום.אני מרגיש שקיבלתי ידע רב, המאפשר לי לצלם ברמה אחרת לחלוטין מזו שהיתה לי לפני הקורס.
DSC_4745 (600 x 400)
מרי אהרון
החוויה שלי מהקורס הייתי ממש טובה ,נהנתי ולמדתי דברים שממש  העישירו את הידע שלי.
מנחם ריבל
מנחם ריבל
מבחינתי הצילום מכיל בתוכו חלק מהיסודות שלמדתי במהלך הקורסקורס עם יחס אישי והדגשה על יסודות הצילום  שמהווים  בסיס לעולם הצילום
אלון נגל
אלון נגל
בחרתי בקורס יסודות הצילום בית ספר פרטי PHOTO 10   בגלל היחודיות של טיפול כמעט אישי לכל תלמיד ותלמיד.הדרכה פרונטלית וגם אישית לכל שלב , שאפשר לי להבין את העקרונות הבסיסיים הדרושים לצלם חובב שרוצה לשפר את איכות הצילומים שלו.
 
כרמית
כרמית קרופיק
פוטו10 בית ספר לצילום היקרים! תודה רבה על החוויה המדהימה והכיפית שעברתי..הגעתי ללא רקע ונסיון בצילום, והקורס שעברתי אצלכם היה מעמיק, מושקע, מהנה עם נכונות של המנחה להעניק ולהשקיע את המקסימום להצלחה בהמון סבלנות, מסירות וידע רב. 
חלי אלקיים
היתה לי חויה מדהימה אוירה של משפחה החומר הועבר בצורה מדוייקת וברורה ,בכל סיום שיעור חיכיתי לשיעור הבא היה כייף תודה רבה על הכל