7 דרכים אך לצלם את החופשה שלכם.

שאנחנו יוצאים לחופשה אנחנו מצפים להביא תמונות יפות הביתי ישנם מספר דרכים לעשות את זאת במאמר יש מספר נקודות שיעזור לכם להשיג את זה .

7 דרכים אך לצלם את החופשה שלכם.

כאשר אתם נוסעים לחו"ל תתכננו את השהות כך שבזמן היותכם שם שישנם פסטיבלים ,אירועים מיוחדים של המקומיים כך שהתמונות שתצלמו יעבירו את פולקלור המקום כחוויה אשר אתם חווים יחד עם המקומיים כאשר אתם מצלמים אותם מהצד.ראוי לתכנן את השהות במקביל לחגים המקומיים של 
לוקשנים לא תיירותיים :שאם מגעים למקום תצרו קשר עם המקומיים הם יתנו לכם טיפים איפה להיות, המקומות שימליצו לכם על מקומות יהיו בסבירות שלא יהיו תיירותיים כך שתכלו לצלם מקומות שהם לא נדושים לעין הצופה וחדשים עבורכם שיתנו תמונות ייחודיות של המקום .
צילום מספר 1 צילום מופעה רחוב אסטפוניה ספרד
צילום מקומיים : צלמו את המקומיים כאשר הם מנהלים את שיגרת החיים שלהם מעבירים מיכלי מים לשתיה או יושבים בבת קפה ושותים קפה , זה נותן רובד אוטנטי לחייה המקום וגם לתמונות שלכם ,בתמונה למטה צולמו שני מוכרות בשוק בפומפ איטליה ו אורחת אשר השתתפה בחתונה טיפוסית בקפריסין במלון ששהיתי בו .
פומפאה
צילום מספר 2-מוכרות בשוק פומפה איטליה
קומפזציה נכונה
צילום מספר 3 -מוזמנת לאירוע חתונה קפריסון
צילומי נוף: שאתם מתכננים טיול תיקחו איתכם תיקים מתאמים אם יצאת לצלם בהרים או במפלים רצוי שתיקחו אתכם ציוד חסין מים,יחד עם זאת עדשות מתאמות לצילום נוף כמו עדשות טל או רחבות על מנת לצלם את התמונות בצורה נכונה .(צילום נוף יש מאמר מורחב )
צילומי יום ולילה : צלמו תמונות מגוונות שהם צילמה יום ולילה מעביר את החוויה של הבילוי לצופה סוג של חופשה ללא הפסקה ,תיקחו אתכם גם חצובה שתכלו גם להצטלם אם אין מי שיצלם אתכם זה יכול לעזור לכם. חוץ חצובה טוב לצילומים עם חשיפה ארוכה.
צילום מספר 4- רכס ג'בלראטר צילום מהצד הספרדי
צילומי לילה : צילום לילה בחשיפה ארוכה  הוא אתגר מעניין בצילומי  חופשה  צריך חצובה ובסיס יציב לבצעה חשיפה ארוכה אך אם מתניידים עם חצובה קטנה וקומפקטית ניתן  לקבל תמונה בעבור  המאמץ  התמונות יצאו מענייניות ויפות ולא שיגרתיות .
חשיפה ארוכה
צילום מספר 5-לונדון ברא'ג צילום לילה חשיפה ארוכה
שקיעה
צילום מספר 6- שקיעה בקפריסין
צלמו בשעות הקסם: צלמו בשעות הקסם השעות שלפני הזריחה והשעות שלפני השקיעה שעות אלה נותנות צבעים מאוד יפים בתמונה ניתן להשתמש בפלטרים כמו פלורייד או ND לקבלת תמונות ייחודיות יותר של חשיפה ארוכה .
נוחות : בכדי לא להרוס את החופשה בגלל ציוד הצילום מומלץ לקחת ציוד נישא קל כמו תיק גב לציוד הצילום (תיק צד מקשה על הנשיאה של ציוד צילום ) או חצובה קלה מתקפלת להקל על  הניידות .
גיבוי: לאחר יום צילומים מתיש , תדאגו לגבות את תמונות על המחשב או על כונן חיצוני קשיח או על ענן זה ישמור על תיעוד של תמונות החופשה שלכם  .
צילום 7 -אלוסטרציה גבוי ענן
צילום 8- כונן חיצוני לגבוי תמונות
לסיכום :ניתן לומר כי את הטייל עדיף  לתכנן  מראש ולהצייד  בערכת ציוד מתאים תרמיל לנשיאת מצלמה ,חצובה קלה וקומפקטית ,ערכת עדשות  כרטיסי זכרון  מחשב ןיחידת גיבוי תמונות ,כך נוכל לשמור את התמנות על תיעוד של החופשה חשוב לבצע  פיתוח תמונות  בסוף החופשה על אלבום לא תמיד הטכנולגיה בדיגטאלית משאירה את חווית הזכרונות  מהטיול כמו להסתכל על אלבום  מהודר .
חופשה  נעימה
כול הזכיות שמורות לאלרועי יעקב Photo10  ©

השארת תגובה