קורס צילום Express-בהדרכה פרטנית

מבצע קיץ קורס צילום

צילום 2 שימוש במנופוד.

קורס צילום Express-בהדרכה פרטנית

 קורס צילום בהדרכה פרטנית מכיל בתוכו הכרה של יסודות הצילום ,למידה את שפת הצילום לקרוא ולפענח צילומים ,נלמד לצלם נכון ולהכיר את המצלמה טוב יותר על מנת להפיק ממנה תמונות טובות יותר . פתיחה  6/9/19 יום שישי 8:30 בוקר. 

קורס צילום בהדרכה פרטנית  3 מפגשים אקספרס אוגוסט . 

שיעור 1- 6/9/19 יום שישי  8:30 בוקר צילום חוץ סוזן דלל,הבנת חלקי המצלמה ותפקידם הכרת מנגנון הצילום במצלמה ועיקרון פעולתם, סוגי זיכרונות ושימושם במצלמה, משמעות הבוררים במצלמה, סוגי דחיסת בתמונה נקודות פקוס  במצלמה ,תירגול עם המצלמה  מרכז בסוזן דלל תירגול מעשי של מהירות טריס .
שיעור 2- 13/9/19 יום שישי  8:30  :בוקר צילום חוץ יום מפגש ביפו לימוד על מפתח הצמצם והשפעותו על התמונה, צילום חוץ מתחם התחנה +נווה צדק סיור צילום נוף אורבאני תרגול חומר הלימוד התיאורטי בשטח  בדגש על מפתח תריס .
שיעור 3- 20/9/19 יום שישי 8:30 בוקר צילום חוץ יום מפגש ביפו : צילום  במצב ידני עם המצלמה לימוד יחסי הגומלין בין התריס, צמצם ,וISO והשפעותיו על התמונה תירגול פיאניג. 
 הערות: כול מפגש הוא עד 2.5 שעות, יתכנו שינויים במפגשים מעשים  ,ההודעה תמסר בנושא לתלמיד עלות הקורס במבצע ב 999 ש"ח גיל המינימום למשתתף הנו 18(משתתפים מתחת לגיל מתבקשים אישור של הורים) למפעיל הזכות ושיקול הדעת הבלעדית לנירשם חריג שגילו מתחת לגיל 18 לבוגרי הקורס תנפק תעודת גמר לימודים הקבוצה יכולה להכיל עד 10 משתתפים המפגשים מתקיימים בימי שישי בוקר .

קורס צילום בהדרכה פרטנית  5 מפגשים ספטמבר .

דרך המפגשים עיונים ומעשים נחזק את הידע לגבי עולם הצילום .
מבנה השיעורים : מבנה השיעור בנוי משני חלקים שהם מפגשים בכיתה ולימוד תאורתי או במפגשי מעשיים אשר מתבצעים בשטח על מנת ליישם את חומר הלימוד התיאורטי . הלימוד תיאורטי מתבצע ע"י מצגות והדגמות בכיתה צפייה בתרגילים מהשטח ומתן משוב . והלימוד המעשי נעשה ע"י יישום חומרי הלימוד בצילומי שטח לתירגול הטכניקות הנילמדות.
מפגשים לתירגול מעשי פעם בשבוע של לימוד התאורטי. תוכניתי לימודים לקורס צילום מתחילים נדרשת מצלמה אשר ניתן לשלוט בצמצם ומהירות התריס באופן ידני (DSLR)
שיעור 1 –6/9/19 יום שישי  8:30 בוקר נלמד היסטורית הצילום אך הכול התחיל , הבנת חלקי המצלמה ותפקידם הכרת מנגנון הצילום במצלמה ועיקרון פעולתם, סוגי זיכרונות ושימושם במצלמה, משמעות הבוררים במצלמה, סוגי דחיסת תמונה .
שיעור 2- 13/9/19 יום שישי  8:30 בוקר מנגנון התריס : למידת מנגנון התריס ועיקרון פעולתה ,שימוש במנגנון התריס בצילום כגון: מריחה, חשיפה ארוכה חשיפה קצרה ,מנגנון הצמצם והשימוש בו בצילום עומק שדה רחב /עומק שדה צר.
שיעור 3- 20/9/19 יום שישי 8:30 בוקר צילום חוץ יום מפגש ביפו : צילום  במצב ידני עם המצלמה לימוד יחסי הגומלין בין התריס, צמצם ,וISO והשפעותיו על התמונה תירגול פיאניג. 
שיעור 5 ערב – 25/9/19 יום רביעי 18:30 צילום חוץ לילה : צילום חוף יפו העתיקה עבודה עם חצובה על חשיפות ארוכות ,עבודה עם ISO צמצם ותריס בתנאי תאורה ירודים.
שיעור4- 27/9/19 יום שישי  8:30 בוקרצילום חוץ יום יפו : צילום עבודה על מפתח צמצם והשפעותיו על התמונה תירגול פיאניג מפגש ביפו . קרופ פקטור ,מנגנון הפקוס, דגימת אור במצלמה ושימושים,חשיפת יתר חשיפת חסר פיצוי חשיפה ,אור חוזר שימש בהסטנוגרמה חוק השלישים לימוד קומפוזיציה .
 הערות: כול מפגש הוא עד 2.5 שעות , יתכנו שינויים במפגשים מעשים  ,ההודעה תמסר בנושא לתלמיד עלות הקורס במבצע ב 1590 ש"ח גיל המינימום למשתתף הנו 18 למפעיל הזכות ושיקול הדעת הבלעדית לנירשם חריג שגילו מתחת לגיל 18 לבוגרי הקורס תנפק תעודת גמר לימודיםה קבוצה יכולה להכיל עד 10 משתתפים . 
  • תקנון:
  • למקרה של הפסד שיעור ניתן יהיה להשלים אותו בשיעור הבא בהנחיה עם התלמיד/תלמידה על מנת לסגור את הפער עם התלמיד. או אם נפתח קורס חדש ניתון להצטרף ולהשלים את החסר .ניתן להצטרף לקורס חוזר על מנת לחזק את חומר הלימוד בתיאום עם המפעיל ללא עלות .
  • למקרה ואין לתלמיד/ה מצלמה ניתן להשכיר בעלות של 100שח  ליום התירגול .  
  • למפעיל שיקול הדעת הבלעדית לפתיחת הקורס, ואירגון קורס ,שעות וימים ,ועליות הקורס. במקרה והקורס לא יפתח מכול סיבה שהיא הכסף יחזר במלאו לחשבון הבנק. ביטול עיסקה יתבצע עד 14 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה שהם לא בזמן הקורס . דמי ביטול לאחר 14 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה והתשלום בלבד יגבו כ-5% מגובה העיסקה או 100 ש"ח הנמוך מבינים על פי חוק הגנת הצרכן התשע"א 2010 או בנוסף 2.5% מהעיסקה עמלת סליקת אשראי.
  • אין החזר כספי לביטול הקורס במהלכו.
  • למפעיל הזכות בלעדית לבטל השתתפותו של נרשם שנמצא לא מתאים לקורס והחזר כספי בקיזוז דמי ביטול.
  • מקרים חרגים שבהם משתתף שיבטל את השתתפתו במהלך הקורס ישלם על כול מפגש שיתקיים 330 ש"ח בגין כול שיעור עבור אותו קורס. וזאת עד מועד הודעה בכתב על ביטול וללא חובת נוכחות המשתתף שלא הצליחה לבטל עיסקה על פי האמור יכול להצטרף לקורס שיפתח במועד מאוחר יותר או לחלופין להשלים חומר שהחסיר בקורסים הבאים.
  • במקרים חרגים למפעיל שומר לעצמו את שיקול הדעת הבלעדית ולפנים משורת הדין לבצע החזר כספי ,זכוי ,רישום לקורס חלופי לאחר הגשת הבקשה לביטול קורס .
  • ביטול עיסקה תתבצעה בכתב בלבד למייל:INFO@PHOTO10.CO.IL./16999825

 3

דף קשר