צילום בפרנקפורט

פרנקפורט אחד מרכז הטכנולוגיה ותקשורתית הגדלות בגרמניה פרנקפורט משמשת עורק תעבורתי לתקשורת בינלאומית לעולם, העיר פרנקפורט מושכת אליה אנשי עסקים ותיירים כאחד. בעיר עצמה ניתן לטייל במרכז קניות ואתרים היסטוריים ולצלם נוף אורבני לצידו של נוף כפרי .

[

צילום בפרנקפורט

פרנקפורט אחד מרכז הטכנולוגיה ותקשורתית הגדלות בגרמניה פרנקפורט  משמשת עורק  תעבורתי לתקשורת בינלאומית לעולם, העיר פרנקפורט מושכת אליה אנשי עסקים ותיירים כאחד.  בעיר עצמה ניתן לטייל במרכז קניות ואתרים היסטוריים ולצלם נוף אורבני לצידו של נוף כפרי  .
מקום צילמו נפלא הוא  המדרחוב ארוך הניקרא הייזל  (Zeil)אשר שמצדדיו נצבים חניות של פירמות עולמית חלונות הראוה מעוצבות בצורה מיוחדת אשר לא משאיר צלמים אדישים למחזה  .  יחיד במיינו הוא מרכז הקניות הגדול הממוקם במדרחוב הוא  MYezil מרכז אדריכלי מיוחד אשר מעוצב מחלנות זכוכית משאיר בך רושם של מחזה עתידני ניתן לצלם השתקפות החלונות אלה וצילום של מחזה החלונות הוא אטרקציה צילומי לכשעצמה המבנה יוצר סוג של ארובת זכוכית כלפי הרקיע  המרכז רוויה בחניות בגדים ואוכל  מייחדים במינם שווה קניה  והפסקת אוכל . מרבית למרכז הקניות שוכן בית האופרה שבו מעלים הצגות כול ערב  אפשק לצלם מבחוץ אטרקציה צילומי  נוספת לצלם החובב.

DSC_0186-2

DSC_0201

                                                                                                                  מרכז מסחרי בפרנקפורד

 המדרחוב עצמו רוויה באמנים והומלסים כאחד, מחזה מעניין וצילום צבעוניות והרב גוני של האמנים מושכת מקומיים ותיירים לשמוע מוזיקה מקומית ועולמית או בתגמל בכמה מטבעות את אומני המדרחוב . בהמשך המדרחוב מגעים לכיכר Romer בכיכר זו נמצא בתים צבעוניים יפים מיוחדים במינה אשר לא מאפשרת לעדשת המצלמה להיות אדישה למחזה צילומם של בתים אלה מעלה תמונה צבעונית ייחודית שלא ניתן ליראות הרבה מקומות באירופה שימור של בתים ישנים על פי המסורת העתיקה של גרמניה מיחדת את הכיכר ברבגוניות בחוויה מיוחדת לכול משיושב לכוס קפה במקום.

DSC_0085DSC_0159 (600 x 399)

 
 
במרכז הכיכר מפוזרים בתי קפה וחניות מזכרות עם גוון ייחודי עבור תיירים צילום של חניות אלה מתעדות את היופי של פרנקפורט כמרכז תיירותי ייחודי מזכרות רטרו  .בסמוך לכיכר ישנה את כנסית ניקולאי (Alte Nikolaikirche)ניתן אשר נבנתה בסגנון עתיק יומין אשר ייחודי בבנייה  באבנים אדומות .שבסמוך אליה בתים צבעונים מתקופת ימי הביניים אטרקציה נוספת לתמונות אורבניות ייחודיות.
DSC_0096 (600 x 399)
חנות תיירים מזכרות פרנקפורט
DSC_0118
כיכר Romer ציורית פרנקפורט

DSC_0111

ניתן לומר עבור הצלם המזדמן ככר פרנקפורט מציעה  מגוון רב של נוף אורבני אשר ,משלב בתוכו תמונות צבעוניות של העבר ואדריכלות מודרנית של הווה יחד עם פולקלור ואמנות רחוב ועם תאטרון מפואר נדרש רק להנות מהאוירה ולצלם את החוויה האורבנית במקום  .

כול הזכיות שמורות לאלרועי יעקב Photo10  ©

השארת תגובה