צילום מרתק בלונדון

לונדון היא פנינית הצילום האורבאני עבור הצלם המזדמן למקום העיר תוססת ומסתירה בתוכה נופים אורבנית עוצרי נשימה ישן מול חדש , בניה מודרנית במקביל לבניה עתיקה נהרות וגשרים וקטורינים המגשרים קצוות של העיר הפלגות בנהר בתחנות ביניים המקשרות אתה עיר למקומות רחוקים, אל מול תנועת רכבת ביבשה אל מתחת לפני השטח בעיר התחתית המובילה אוותכם לכול מקום בעיר בפרק זמן קצר המדלג על הפקקים התנועה של העיר שעל פני השטח.

צילום מרתק בלונדון

לונדון היא פנינית הצילום האורבאני  עבור הצלם המזדמן  למקום,  העיר  תוססת  ומסתירה בתוכה  נופים אורבנית  עוצרי נשימה ישן מול חדש , בניה  מודרנית במקביל לבניה עתיקה,  נהרות  וגשרים וקטורינים המגשרים קצוות של העיר הפלגות  בנהר בתחנות ביניים המקשרות אתה עיר למקומות רחוקים, אל מול תנועת רכבת  אל מתחת לפני השטח  בעיר התחתית המובילה אותכם לכול מקום בעיר בפרק זמן קצר המדלג על הפקקים  התנועה של העיר שעל פני השטח. כצלם אורבאני  המקום מאפשר לכם לחוות את צבעוניות  העיר בתנועה מהיר דרך הרכבת התחתית המסועפת  של העיר  הלונדונית התחתית  לבין עיר מעל דבר אשר נותן את החוויה של צילום מרתק בלונדון .

  גשר לונדון ( ׁLondon Bridge )

גשר לונדון הוא אחד האטרקציה המעניינות עבור הצלם  הגעה למקום בשעות היום מאפשרים ליראות את יופיו העתיק של הגשר והצבעים הצבעים האפורים כחולים המייתרים אשר מייצבים את הגשר והתנועה הגועשת של המכוניות והאנשים על גשר ומתחתיו  של ספינות  ההובלה והנוסעים שאותם ניתן לצלם מזווית מעניינת מהגשר בדומה למעוף הציפור.
גשר לונדון (London Bridge)
גשר לונדון (London Bridge)
צילומי לילה בגשר  הלונדוני  הופך להיות יותר מאתגר מאשר באור יום, התאורה של הגשר האנשים הרכבים האורות אשר מפצים תאורת הרחוב נותנים פרספקטיבה חדשה  למקום  פתאום  הגשר  הופך להיות עם נוכחות  אשר חייבים לתעד במצלמה  במקרה זה חייב הצלם  לפתוח חצובה ולהתחיל לצלם  בחשיפה ארוכה  בשביל לקלוט את ההתרחשות הלילית,  מומלץ  לשים את המצלמה על חצובה לכוון לחשיפה ארוכה כמו 30 שניותISO   100  צמצם 2.8 ונקבל תמונה ברורה  וצבעונית ומוארות. מומלץ  להיות על הגשר ולצלם את המכוניות החלפות  ורוכבי האופניים בחשיפה ארוכה או בכך לקבל תמונות  מרוחות  בצבעים אשר מדגשים את צבעונית של המקום בחושך וגם את תנועתיות  החיים  בגשר  המספק נקודת מעבר בין  שיניי קצוות של הנהר.אפשר לכוון משם את המצלמה אל הנוף האורבני את המצלמה לקלוט בעדשה את אורות העיר  המהממת  גם עם יש קצת מזל  ניתן ליראות בעדשה גם ספינות נאון חולפות  מתחת  לגשר.
DSC_0211
גשר לונדון ( ׁLondon Bridge )צילום לילה .
DSC_0027 (1415 x 940)
גשר לונדון ( ׁLondon Bridge )צילום בוקר.
כאשר  נוסעים  במטרו  ויורדים בתחנה של  הביג בן בשעות הלילה מומלץ לקחת חצובה לסדרת הצילומים,   המקום דורש חשיפה ארוכה וחצובה כן תעזור לקבלת תוצאות טובות.    אורת העיר  לאורך הנהר  התמזה  המשתקפים דרך הנהר ,הגלגל הענק והביג בן נדרשים לצומת לב מיוחדת  של חשיפה ארוכה ISO100 רגישות  40 שניות מהירות תריס צמצם f 4 אשר רק דרכה אפשר להבין ולהעביר את החוויה שאתם חווים הצבעים אשר נחשפים אליהם בלילה הם מהממים  והאתר מקבל אישיות יחודית משלו . ממלץ לעלות על הגלגל  הענק התמונות משם מקבלות משמעות אחרת יש לדעת להחסתדר עם ההחזרים שהזכוכית  הפתרון להצמיד את האדשה לזכוכות של התא . .
DSC_4362
תצפית על העיר מהגלגל הענק של לונדון.

 

הביג בן לונדון צילום לילה.
הביג בן לונדון צילום לילה .
צילום לילי של הביג בן שעות הלילה מביאת את הקסם היחודי של המקום  סביבה אורבנית  יחודית .

כול הזכיות שמורות לאלרועי יעקב Photo10  ©

השארת תגובה