צילום-אסטפונה-ספרד-Estepona

צילום אורבני אסטפונה /ספרד-Estepona

אסטפונה נמצאת בריביירה שלדרום מערב ספרד, אזור נופש, חוף, קיט, מלונות פאר,רצועת חוף הכרוך בחוף רחצה בעיקר לתיירים ומקומיים.. אסטפוניה נמצאת לאורך רצועת החוף של שורה ארוכה של כפרים, שהפכו להיות אתרי נופש לתיירים. היום כל העיירות האלה הפכו להיות חוף רצוף וכמעט אין אפשרות להבחין בין עיירה לעיירה. שפע של בתי מלון, אתרי קייט, וחניות ואטרקציות תיירותיות .
dsc_8577
חוף ים אסטפוניה מלנות ומסעדות .

 

dsc_8556
אטקצית מים לילדים אסטפונייה .

 

החוף כולו הוא ריביירה אחת גדולה, וכל הקיץ האזור שוקק חיים אסטפוניה היא בין העיירות הקרובות לג'ברלטר. אסטפונה היא שילוב של בתים כפריים ובניה מודרנית, אך לא שוברת את הנוף הכפרי הטיפוס של ספרד . הצלם אורבני ימצא נוף כפרי לצילום , בחוף תמצאו רוצעת חוף ציורית מסעדות שמציעות מבחר קולינארי ואטרקציות למשפחות .
dsc_8259
נוף אורבי אסטפוניה בתיםס פרדים ישנים אל מול מסעדה שכונתית .

 

אם נכנסים לתוך העיר נמצא נוף אורבאני טיפוס לספרד בנייה נמוכה ורעפים חומים ,בתים לבנים שמטופחים ע"י המקומיים והרבה עדניות פרחים צבעוניות ,מזרקות יפות עם בת קפה לצידם, מקום מעניין לצלם אורבני. בנוסף נמצא את השעון הגדול במרכז העיר ומוזיאון אדריכלות שמציג ממצעים ארכאולגים המגלה את ההסטוריה העתיקה של המקום .
מיזרקת מים שפסלי אריה מזריק מים לברכה כחולה נקודת שווה לעצור ולצלם. אם תתאמצו תמצאו בעיר את מופעי פלמנקו המסורתי וגם אז אם יש מזל ,והופעות מתקיימות בימים שאתם שם שווה כול רגע לצלם אירוע מסורתי זה במיוחד שהוא עבור המקומיים ולא תיירותי כך מקבלים את הצילום האותנטי של הפולקלור הספרדי המסורתי.
dsc_8546
מופע רחוב לילדים אסטפוניה .

 

באסטפוניה בכול עונת הקיץ מתנהלים מופעים ואירועים במתחם המרינה שמטרתם לספק בידור לתיירים ע"י להקות מקומייות חלקם בתשלום וחלקם לא, צריך לבדוק עם זואת החוויה עצמה שווה צילום של האירועים ,הים של אסטפוניה הוא קר מאוד, אבל שכבר חם שווה לטבול בו, רצועת החוף נקיה ומזמינה תיירים לינפוש מתחם המרינה מתקיימות גם הופעות במיסעדות לרווחת המקומיים והתיירים עם להקות בלבוש מסורתי ספרדי ,גיטרה וסומבררו שירים בספרדית שנותנים את ההרגשה האוטנטית לספרד והים תיכון, האוכל והיין שנשפך להרוות את הצמאון ולכול אוהבי פירות הים אסטפוניה היא גן עידן עבורם . אז קחו את החיים בקלות סעו ותהנו מהמקום ואל תשכחו לצלם תמונות למזכרת.

כול הזכיות שמורות לאלרועי יעקב Photo10  ©

השארת תגובה